Mevra

Tesettür giyimde modern çizgiler oluşturan Mevra Abiye, özel tasarım uzun elbise modelleriyle her zaman şık olmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor. Yüksek kalite kumaşların ince işçilikle birleştiği Mevra abiye koleksiyonunda, sezon renkleriyle beraber moda dünyasında kabul görmüş desenler kullanılıyor. Görünümünüzü, kendi istediğiniz doğrultuda şekillendirmek istiyorsanız Mevra koleksiyonlarında aradığınızı bulacaksınız.


Yumuşacık kumaşların kullanıldığı Mevra elbise modelleri, özel davetlerden gündelik hayata, kendinizi şık hissetmek istediğiniz her gün için ideal. Mevra tuniklerinin nefes alan dokusu sayesinde, her anda konforlu giyimin deneyimine hazır olun. Zengin renk ve desen seçeneğiyle sunulan Mevra abiye modelleri, sadece size özel olacak.


Tesettür giyimle modernliği birleştirmek istiyorsanız, Mevra sizin markanız. En özel günler için şık fikirler, Mevra koleksiyonlarında. Kaliteli kumaşlardan elde edilen Mevra elbise ve tunik modelleri ile uzun yıllara yayılacak bir şıklık, sizi bekliyor.

Göster:
Sırala: