Sipariş ve Kargo

1) Nasıl sipariş verebilirim ?
    Yahrenay.com üzerinden online olarak kolayca ve hızlı bir şekilde güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 0544 437 62 00 numarası ile Whatsapp üzerinden ya da 0850 885 09 01 numarasını arayarak telefonla da sipariş verebilirsiniz. Whatsapp ve telefon üzerinden sadece kapıda ödeme ve havale siparişlerini alabilmekteyiz. Kredi kartı ile yapılacak ödemeler kesinlikle site üzerinden yapılmalıdır. Sitemizden sipariş vermek için yine 0850 885 09 01 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

2) Siparişlerim ne zaman kargoya verilir ?
    Siparişleriniz stoklu ürünlerde en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Özel üretim ürünlerde ise üretim durumuna göre gönderim 7 iş günü sürebilmektedir.

3) Siparişimi değiştirebilir miyim ?
    Henüz kargoya verilmeyen ürünler için 0850 885 09 01 numaralı telefonu arayarak ürün ekleme/çıkarma/değiştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

4) Teslimat adresimi değiştirebilir miyim ?
    Henüz kargoya verilmeyen ürünlerde teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Bunu 0850 885 09 01 numaralı telefondan bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

5) Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim ?
    Müşteri panelinizdeki "Siparişlerim" menüsüne girerek siparişleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

6) Kargo takip kodunu nasıl öğrenebilirim ?
    Müşteri panelinizdeki "Siparişlerim" menüsüne girerek kargo takip kodunuzu öğrenebilirsiniz.

7) Kargo geldiğinde adreste bulunmazsam ne olur?
    Siparişiniz adresinizde olmadığınız durumda en yakın Yurtiçi Kargo şubesinde 3 iş günü bekletilmektedir. Bu süre içerisinde şubenize gidip kargonuzu teslim alabilirsiniz.

8) Kargom hasarlı geldi, ne yapmalıyım ?
    Kargonuzu mutlaka kontrol ederek alınız. Üründe ve kutuda herhangi bir darbe, kusur olması durumunda "Hasar Tutanağı" tutturarak ürünü kargo firmasına iade ediniz. Kargo teslimatından sonra hasar tutanağı tutulmamaktadır o yüzden lütfen kargo teslim formunu imzalamadan önce ürününüzü kontrol edip öyle teslim alınız.

9) Ürünüm hatalı, kusurlu geldi, ne yapmalıyım ?
    Siparişinizle birlikte gelen Müşteri Formu'nu doldurarak faturanızla ve ürün (Aksesuar ve hediyesi var ise onları da ekleyerek) form üzerinden belirtilen adrese Yurtiçi Kargo ile gönderimini yapınız. Ürün bize ulaşır ulaşmaz tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

10) Siparişim gümrüğe takıldı ne yapmalıyım ?

    Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.